Portfel szachownica AL 101

Nowy produkt

Duży portfel damski wykonany ze skóry ekologicznej, lakierowany. Biało-czarna szachownica. Godne polecenia bardzo funkcjonalne miejsce na karty kredytowe.

Więcej szczegółów

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

20,00 zł brutto

Więcej informacji

Szerokość: 19 cm

Wysokość: 10 cm

Głębokość: 3 cm

Elegancki portfelik o unikalnym wyglądzie, wykonany z lakierowanej skóry ekologicznej, gustownie wykończony i bardzo wygodny w użytkowaniu. Dodatek, który powinien zwrócić uwagę każdej kobiety. Ten niewielki damski portfel z wyglądu przypomina miniaturową kopertówkę i w wyjątkowych sytuacjach może pełnić właśnie taką funkcję. Jego efektowny wygląd zewnętrzny, sposób wykonania oraz dodatkowe zdobienie w postaci oryginalnego zameczka sprawiają, że jest to dodatek niezwykle efektowny pod względem wizualnym. Za jego praktyczną stronę odpowiada funkcjonalny podział wnętrza, w którym ukryć można nie tylko gotówkę pod postacią bilonu i papierowych banknotów, ale także karty bankomatowe, wizytówki, niewielkie fotografie czy podstawowe dokumenty osobiste. Jeśli marzy Ci się skórzany damski portfel o unikalnej estetyce, produkt trwały i wygodny w użytkowaniu, szczerze zachęcamy do wyboru właśnie tego modelu damskiej portmonetki.  

Duże portfele damskie

Lubisz trzymać w jednym miejscu wszystkie ważne dla Ciebie przedmioty – gotówkę, karty płatnicze, podstawowe dokumenty? Wybierz prezentowany duży portfel damski, wyróżniający się nie tylko znaczną pojemnością i dużym poziomem użyteczności, ale także, a może przede wszystkim, wyjątkowo oryginalnym wyglądem zewnętrznym. Portfel wykonany został z lakierowanej skóry ekologicznej, przez co prezentuje się niezwykle okazale i śmiało może pretendować do kluczowych pozycji na liście wyjątkowo eleganckich dodatków damskiej garderoby. Jego kształt, rozmiary oraz wspomniany wygląd sprawiają, że w pewnych okolicznościach ten duży portfel damski może z powodzeniem pełnić funkcję eleganckiej kopertówki. Portfel zamykany jest na efektownie wykończony zamek, który jest jego dodatkową ozdobą. We wnętrzu portfela znajdzie się miejsce na bilon i banknoty, a także na karty płatnicze czy dokumenty osobiste typu prawo jazdy lub dowód osobisty. 

Duży portfel damski

Szukasz modnego, stosunkowo pojemnego portfela, w którym prócz przegródek na gotówkę znajdzie się również miejsce na karty płatnicze i dokumenty? Wybierz prezentowany, niezwykle elegancki, wielofunkcyjny portfel na dokumenty i inne drobiazgi. Jest to produkt wykonany z doskonałej jakości lakierowanej skóry ekologicznej, estetycznie wykończony, wyposażony w zdobione zapięcie w postaci wygodnego w obsłudze zamka błyskawicznego. Wnętrze portfela kryje w sobie miejsce na bilon, gotówkę, dokumenty oraz inne użyteczne drobiazgi tj. bilety, wizytówki, paragony czy zdjęcia bliskich. Ze względu na wielkość oraz sposób wykończenia, ten praktyczny portfel na dokumenty może pełnić także funkcję miniaturowej torebki – kopertówki – na specjalną okazję. Jego estetyczny, niezwykle oryginalny wygląd zewnętrzny, będzie w tym przypadku dodatkowym atutem.  

Damski portfel na dokumenty

Informacje o dostępnych rodzajach wysyłek.

facebook