Harley Miller Polo Club 3820-PLO4

Nowy produkt

Mały portfel męski w kolorze tek wykonany z wysokiej jakości skóry naturalnej. Posiada liczne kieszonki na banknoty, karty, wizytówki, dokumenty oraz kieszeń na bilon. Zapakowany jest w oryginalne pudełko.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

95,00 zł brutto

Więcej informacji

Szerokość 10 cm

Wysokość 12,7 cm

Głębokość 2,5 cm

Estetycznie wykonany, skórzany portfel z funkcjonalnie zaprojektowaną przestrzenią wewnętrzną to elegancki dodatek, który pomaga w budowaniu korzystnego wizerunku szczególnie zadbanej osoby. Sięgając po markowe portfele masz również pewność, że są to rzeczy trwałe, które będą cieszyły oko przez wiele kolejnych lat ich eksploatacji. Prezentowany modele portfela wykonany został z wysokiej jakości skóry naturalnej, wykończony mocnymi szwami, ozdobiony eleganckimi tłoczeniami i przykuwającą wzrok, niewielką metalową aplikacją. W jego wnętrzu znajdziemy zamykaną kieszonkę na bilon, zakładkę na banknoty, a także miejsce na karty płatnicze, wizytówki, dokumenty czy bilety. Podobnie jak inne markowe portfele, także i ten produkt zachwyca precyzją wykonania oraz jakością materiałów użytych do jego produkcji. Jest praktycznym i niezwykle pięknym dodatkiem, który z powodzeniem może trafić na wyposażenie każdego zadbanego mężczyzny. 

modne portfele

Trwałość i funkcjonalność to podstawowe cechy, za które mężczyźni cenią zdecydowaną większość produktów użytkowych tj. portfele, teczki czy paski. Portfel dedykowany dla prawdziwego mężczyzny musi być zatem przede wszystkim wygodny w użytkowaniu, trwały i wytrzymały, a dopiero na końcu elegancki, jeśli chodzi o jego wygląd zewnętrzny. Prezentowany portfel na dokumenty jest właśnie przykładem oryginalnego wyrobu galanteryjnego łączącego w sobie wszystkie te cechy. Portfel został wykonany ze skóry naturalnej, estetycznie obszyty, wyposażony w szereg praktycznych zakładek i kieszonek, które pomagają w utrzymaniu porządku w jego wnętrzu. Każdy mężczyzna znajdzie w nim odpowiednio dużo miejsca na bilon i banknoty, karty płatnicze, a nawet na zdjęcia najbliższych mu osób. W związku z tym, że jest to również portfel na dokumenty, w jego wnętrzu znajduje się zakładka na dowód osobisty, prawo jazdy czy dowód rejestracyjny pojazdu. Prezentowany portfel to elegancki, bardzo klasyczny dodatek, którego nie powstydzi się żaden mężczyzna. 

portfel na dokumenty

Jeśli potrzebujesz eleganckiego portfela, zachęcamy do zapoznania się z właściwościami prezentowanego powyżej produktu. Jest to oryginalny portfel skórzany męski, wykonany z odpowiednio wyprawionej skóry naturalnej, estetycznie wykończony, obszyty mocnymi szwami, co pozytywnie wpływa na poziom jego trwałości. Jego największym atutem jest klasyczna forma i nowoczesne wnętrze. W środku portfela zalazło się miejsce na współczesne karty płatnicze, wizytówki i dokumenty osobiste. Jest tu oczywiście także przestrzeń na gotówkę – bilon i pieniądz papierowy. Z zewnątrz portfel prezentuje się niezwykle okazale. Gładka powierzchnia skóry, gustowne tłoczenia oraz stylowa aplikacja w postaci niewielkiego metalowego zdobienia umieszczonego w przedniej części portfela to elementy, które działają na korzyść tego produktu. Jak każdy dobrej jakości portfel skórzany męski, produkt wyróżnia się klasycznym wyglądem, trwałością i znaczną wygodą użytkową.  

portfele męskie ze skóry

Informacje o dostępnych rodzajach wysyłek.

facebook