Pierre Cardin PSP505

Nowy produkt

Markowe portfele męskie.

Polecamy mały portfel męski Pierre Cardin. Czarny portfel jest wykonany z wysokiej jakości skóry naturalnej. Posiada liczne kieszonki na banknoty, karty, wizytówki, dokumenty oraz kieszeń na bilon. Zapakowany jest w oryginalne pudełko. 

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

110,00 zł brutto

Więcej informacji

Szerokość 10 cm

Wysokość 12,7 cm

Głębokość 2,5 cm

Elegancki, bardzo modny portfel skórzany. Dodatek, który swoim wyglądem oraz oferowaną funkcjonalnością powinien zachwycić każdego nowoczesnego mężczyznę. Jego cechą charakterystyczną są stosunkowo niewielkie rozmiary, dzięki czemu z łatwością zmieści się w kieszeni spodni lub w wewnętrznej kieszonce marynarki. Wnętrze portfela oferuje zaskakująco dużą przestrzeń użytkową. Znajdziemy tu miejsce na gotówkę, karty płatnicze, wizytówki lub dokumenty. Podobnie jak praktycznie wszystkie markowe portfele, również i ten produkt wykonany został z naturalnej skóry wysokiej klasy. Wyróżnia się eleganckim wyglądem zewnętrznym, precyzją wykonania oraz przemyślaną konstrukcją wewnętrzną, która pomaga w wygodnym sięganiu po przedmioty w nim przechowywane – karty bankomatowe, dokumenty osobiste lub gotówkę. Jeśli markowe portfele cenisz za jakość ich wykonania oraz wysoki poziom oferowanej przez nie funkcjonalności to prezentowany model portfela z pewnością Cię uwiedzie. Zamów go i przekonaj się osobiście! 

markowe portfele męskie

Szukasz modnego portfela wykonanego z dobrej jakości skóry? Zachęcamy do wyboru prezentowanego modelu markowego portfela męskiego, który zachwyca jakością wykonania oraz oferowaną funkcjonalnością. Jest to bardzo klasyczny dodatek podany w nowej, odświeżonej formie, dostosowanej do wymogów współczesności. W związku z tym, w jego wnętrzu znalazło się sporo miejsca nie tylko na gotówkę, ale także na karty płatnicze, wizytówki i dokumenty. Jako portfel na dokumenty mieści w sobie specjalne zakładki, w których przechowywać możemy dowód osobisty i prawo jazdy oraz większą kieszonkę, gdzie schować możemy chociażby dowód rejestracyjny pojazdu. Jako portfel skórzany jest produktem bardzo trwałym. Jego estetyczne wykończenie oraz zastosowanie do jego produkcji doskonałej jakości skóry sprawiły, że jest to również produkt niezwykle elegancki, można powiedzieć bardzo szykowany. Sprawdzi się jako portfel na dokumenty i gotówkę. Może stanowić idealne dopełnienie wizerunku nowoczesnego i zadbanego mężczyzny.

markowe portfele męskie

Niewielki portfel nie musi być niepraktyczny. Najlepszym tego potwierdzeniem, jest prezentowany portfel męski. Produkt, który pomimo niewielkich rozmiarów, oferuje zaskakująco dużą przestrzeń użytkową. Ciekawa konstrukcja wnętrza tego portfela, jego klasyczny wygląd oraz wysoka jakość wykonania sprawiają, że jest to wyjątkowy dodatek, który powinien zachwycić niejednego mężczyznę. Jak na markowy portfel skórzany męski przystało, do jego produkcji wykorzystano doskonałej jakości skórę naturalną. Portfel zyskał także estetyczne wykończenie w postaci gustownych tłoczeń oraz praktycznego zapięcia. W jego wnętrzu znalazła się przestrzeń na gotówkę, karty kredytowe, wizytówki i dokumenty osobiste. Ten niewielki portfel skórzany męski powinien trafić na wyposażenie każdego eleganckiego mężczyzny, który szuka klasycznego, trwałego i bardzo praktycznego dodatku. Portfela, który bez problemu zmieści się w kieszeni spodni lub w wewnętrznej kieszonce marynarki.

modne portfele

Informacje o dostępnych rodzajach wysyłek.

facebook