Wild N4-CJH

Nowy produkt

Portfel męski w kolorze niebiesko-czarnym wykonany z wysokiej jakości skóry naturalnej odwróconej. Posiada liczne kieszonki na banknoty, karty, wizytówki, dokumenty oraz kieszeń na bilon. Zapakowany jest w oryginalne pudełko.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

30,00 zł brutto

Więcej informacji

Szerokość 9,5 cm

Wysokość 12,5 cm

Głębokość 2,5 cm

Mały portfel męski charakteryzujący się dużą ilością przegródek umożliwiających utrzymanie porządku w przechowywanych dokumantach. Właściwie dobrane rozmiary poszczególnych przegródek ułatwiają posługiwanie się kartami płatniczymi, w tym również kartami zbliżeniowymi.

modne portfele

Bardzo charakterystyczny mały portfel męski wykonany z odwróconej skóry naturalnej. Praktyczny i niezwykle stylowy dodatek, który przyda się każdemu mężczyźnie. Jeśli produkty galanteryjne cenisz przede wszystkim za ich wysoką jakość to prezentowany model portfela na pewno przypadnie Ci do gustu. Ze względu na zastosowanie do jego produkcji dobrej gatunkowo skóry, jest produktem wyjątkowo trwałym, niepodatnym na odkształcenia i uszkodzenia mechaniczne. Co ciekawe, ten mały portfel męski oferuje zadziwiająco dużo miejsca na banknoty, bilon, dokumenty czy karty bankomatowe. Odpowiada za to unikalna konstrukcja wewnętrzna portfela, obfitująca w wiele praktycznych kieszonek i zakładek, do których zyskujemy bezpośredni dostęp zaraz po jego otwarciu. Sam portfel został bardzo dokładnie wykończony, co przekłada się na jego estetyczny, bardzo elegancki wygląd. Dzięki niewielkim wymiarom, portfel schowany do kieszeni niezbyt mocno odznacza się na powierzchni spodni, co jest jego bardzo dużą zaletą.

modne portfele

Praktyczny i bardzo trwały portfel męski wykonany z dobrej gatunkowo skóry naturalnej. Klasyczny dodatek, jakiego nie powstydzi się żaden mężczyzna. Jako klasyczny portfel skórzany męski zaskakuje nowoczesnym wyposażeniem wnętrza. W środku znajdziemy bowiem nie tylko główną kieszeń na banknoty i zamykaną na suwak kieszonkę na bilon, ale także liczne miejsca na karty płatnicze, wizytówki czy dokumenty osobiste oraz przezroczystą zakładkę na zdjęcia bliskich. Choć niedrogi, zaskakuje dużą precyzją wykończenia i jakością materiałów użytych do jego produkcji, co pozytywnie wpływa na jego wytrzymałość oraz bardzo estetyczny wygląd zewnętrzny. Ten niewielki portfel skórzany męski to elegancki produkt kierowany do szerokiego grona odbiorców. Ze względu na przystępną cenę, warto go kupić nie tylko z uwagi na jego elegancki wygląd i estetyczne wykończenie, ale także ze względu na praktyczne zastosowanie oraz oferowany poziom trwałości.

portfel na dokumenty

Informacje o dostępnych rodzajach wysyłek.

facebook