Wild N992L-CJH

Nowy produkt

Mały portfel męski w kolorze brązowym wykonany z wysokiej jakości skóry naturalnej - odwróconej. Posiada liczne kieszonki na banknoty, karty, wizytówki, dokumenty oraz kieszeń na bilon. Zapakowany jest w oryginalne pudełko.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

30,00 zł brutto

Więcej informacji

Szerokość 12,5 cm

Wysokość 9,5 cm

Głębokość 2 cm

Klasyczny, bardzo stylowy mały portfel męski wykonany ze specjalnie spreparowanej skóry, która buduje oryginalny charakter tego produktu. Portfel jawi się jak rzecz elegancka, ale w pewnym stopniu surowa, skromna w formie, a przez to niezwykle męska. Ten niewielki rozmiarowo portfel to portfel dla prawdziwego mężczyzny. Niejednolita faktura skóry nadaje mu odrobiny szorstkości, co tylko podkręca jego nieco dziki, pierwotnych charakter. Choć wyglądem ten mały portfel męski nawiązuje raczej to produktów dawnego typu, to jednak jego wnętrze jest bardzo nowoczesne. W środku portfela znajdziemy miejsce na karty płatnicze, wizytówki i dokumenty, a także schowek na bilon i przegródkę na banknoty. We wnętrzu portfela pojawiła się także częściowo przezroczysta zakładka – idealne miejsce na fotografie najbliższych Ci osób. Portfel zapakowany jest w gustowne pudełka, dzięki czemu niemal z marszu może stać się eleganckim prezentem dla szefa, kolegi z pracy lub innej ważnej dla Ciebie osoby

Modne portfele

Niewielki męski portfel na dokumenty i gotówkę. Klasyczny dodatek wykonany z bardzo charakterystycznego gatunku skóry naturalnej o wyjątkowo oryginalnej, nieregularnej fakturze. Doskonały pomysł na upominek dla kogoś Ci bliskiego. Prezentowany model portfela wyróżnia się wspomnianym, niezwykle oryginalnym wyglądem zewnętrznym, który przez skojarzenie z surową, nieco chropowatą skórą, niemal z automatu staje się produktem maksymalnie męskim. Efektownym dodatkiem, którego nie powstydzi się żaden mężczyzna. Bardzo surowy charakter tego produktu rekompensowany jest przez funkcjonalne i zadziwiająco przestronne wnętrze. Jak na portfel na dokumenty przystało, znajdziemy tu miejsce na dowód osobisty, prawo jazdy, dowód rejestracyjny pojazdu, kartę kredytową lub bankomatową, na wizytówki i oczywiście na pieniądze. Jest tu specjalnie zamykana kieszonka na bilon i przestronna kieszeń na banknoty. Gdy szukasz wygodnego, trwałego i przy okazji bardzo męskiego portfela, to wybór tego produktu będzie słuszną decyzją.

portfel na dokumenty

Wybierz bardzo męski portfel skórzany wykonany z odwróconej skóry naturalnej i naciesz się jego surowym, pociągającym wdziękiem. Prezentowany portfel skórzany męski to produkt dedykowany dla pełnokrwistych mężczyzn. Odbiorców, dla których podstawowe znaczenie ma trwałość produktu, jego wytrzymałości i właściwości czysto praktyczne. Wygląd ma tu znaczenie drugorzędne. O prezentowanym modelu portfela z pewnością nie możemy powiedzieć, że jest to produkt wykwinty i wyjątkowo szykowny. Możemy natomiast powiedzieć, że jest to produkt bardzo trwały i funkcjonalny, a przy okazji niezwykle starannie wykonanym. Jak na portfel skórzany męski przystało, w swoim wnętrzu kryje odpowiednio dużą przestrzeń, by móc w niej umieścić wszystkie rzeczy niezbędne każdemu prawdziwemu mężczyźnie tj. banknoty i bilon, dokumenty osobiste, dowód rejestracyjny pojazdu, zdjęcia najbliższych osób. Zachęcamy do jego zakupu! la, to wybór tego produktu będzie słuszną decyzją.

mały portfel męski

Informacje o dostępnych rodzajach wysyłek.

facebook