Wild CCF-N992

Nowy produkt

Mały portfel męski w kolorze czarnym wykonany z wysokiej jakości skóry naturalnej. Posiada liczne kieszonki na banknoty, karty, wizytówki, dokumenty oraz kieszeń na bilon. Zapakowany jest w oryginalne pudełko.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

32,00 zł brutto

Więcej informacji

Szerokość 12,5 cm

Wysokość 10 cm

Głębokość 2,5 cm

Prosta forma, estetyczne wykonanie i wiele praktycznych zastosowań to cechy, które najlepiej opisują prezentowany mały portfel męski. Jest to niezwykle funkcjonalny i przy okazji bardzo elegancki produkt galanteryjny o ponadczasowej trwałości. Skóra naturalna użyta do jego produkcji to gwarancja najwyższej trwałości oraz skromnej elegancji, która zawsze powinna towarzyszyć produktom tego typu. Estetyczne wykończenie to pewność, że portfel będzie wytrzymały i wygodny w użytkowaniu przez wiele kolejnych lat jego eksploatacji. Wewnętrzne wyposażenie w postaci licznych kieszonek i zakładek to z kolei pewność, że pomieścisz w jego wnętrzu wszystkie potrzebne każdemu mężczyźnie przedmioty, w tym gotówkę (banknoty i bilon), dokumenty, karty płatnicze i podobnego typu drobiazgi. Ze względu na fakt, że jest to stosunkowo mały portfel męski możesz mieć pewność, że zmieścisz go w każdej kieszeni spodni lub w wewnętrznej kieszonce marynarki.

mały portfel męski

Nieduży, ale bardzo elegancki portfel na dokumenty. Produkt wykonany z gładkiej skóry naturalnej, estetycznie wykończony i bogato wyposażony. W jego wnętrzu znajduje się przestrzeń na wspomniane dokumenty – wiele miejsca na karty płatnicze, dokumenty osobiste tj. dowód osobisty i prawo jazdy – oraz miejsce na gotówkę, na banknoty i bilon (osobna kieszonka zamykana zamkiem błyskawicznym). Choć niewielki, ze względu na swój elegancki wygląd, prezentowany portfel na dokumenty prezentuje się niezwykle okazale. Eleganckie tłoczenie umieszczone na jego powierzchni oraz precyzyjne wykończenie, podkreślają stylowy, bardzo wyrafinowany charakter tego produktu. Jeśli tylko szukasz klasycznego, poręcznego i jednocześnie stosunkowo pojemnego portfela, który zmieści się w kieszeni spodni, w wewnętrznej kieszeni kurtki lub marynarki, gorąco zachęcamy do zakupu prezentowanego produktu.

portfel na dokumenty

Prosta konstrukcja, eleganckie wykończenie i dobrej jakości materiały zastosowane do produkcji tego portfela, to jego największe atuty. Jest to nieduży portfel skórzany męski (wyprodukowany ze skóry naturalnej) o klasycznym kroju i podstawowym wyposażeniu. W jego wnętrzu przechowywać możesz zarówno gotówkę w postaci banknotów i bilonu, jak i podręczny zestaw dokumentów tj. dowód osobisty, prawo jazdy czy dowód rejestracyjny pojazdu. W jego wnętrzu znalazło się również miejsce na większą, przezroczystą zakładkę, w której możesz umieścić niedużą fotografię bliskiej Ci osoby. Ze względu na fakt, że jest to stosunkowo mały portfel skórzany męski, nie będziesz mieć najmniejszego problemu z jego przechowywaniem w jednej z kieszeni spodni, w kurtce, a nawet w marynarce. Jeśli szukasz niedrogiego, ale eleganckiego i jednocześnie trwałego portfela, to prezentowany portfel spełni się w tej roli wręcz znakomicie. Złóż zmówienie i przekonaj się osobiście!

mały portfel męski

Informacje o dostępnych rodzajach wysyłek.

facebook