AL 115

Nowy produkt

Piękna włoska torebka firmy Gesia w kolorze beżowym ze złotymi elementami, wykonana z wysokiej jakości skóry naturalnej, zapinana na suwak. Długi uchwyt pozwala na wygodne noszenie na ramieniu oraz w ręku. Do torebki dołączony jest długi regulowany pasek.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

299,00 zł brutto

Więcej informacji

Wewnątrz torebki  znajduje się kieszonka na suwak, oraz miejsce na telefon i drobiazgi.

Szerokość 34 cm

Wysokość 28 cm

Głębokość 12 cm

Wysokość uchwytów 25 cm

Długość regulowanego paska 115 cm

Mieści A4

Brak zdobień i naturalne piękno wysokogatunkowej skóry licowej to największe atuty prezentowanego produktu. Dzięki temu, ta średniej wielkości torebka jest uniwersalnym dodatkiem, który wykaże się wysokim stopniem użyteczności przy wielu różnych okazjach. Z prezentowaną torebką możesz wyjść na zakupy, udać się na spotkanie biznesowe lub wyjechać w zagraniczną podróż. W każdej z tych sytuacji, torebka będzie eleganckim, stylowym dopełnieniem Twojego stroju wyjściowego. To jedna z cech, która odróżnia najlepsze jakościowo włoskie torebki od produktów gorszej jakości. Warto wspomnieć, że prezentowany model torebki wyposażony został w dodatkowy pasek o regulowanej długości, dzięki czemu torebka może być noszona również na ramieniu, na przykład wtedy, gdy przechowujesz w jej wnętrzu większa ilość stosunkowo ciężkich przedmiotów. To praktyczne rozwiązanie, z którego słyną współczesne włoskie torebki, zwłaszcza produkty markowe.

Stylowa torebka wykonana z doskonałej jakości skóry naturalnej to idealny uzupełnienie stroju każdej eleganckiej kobiety. Jeśli zaliczasz się do tej grupy kobiet, a przy okazji szukasz produktów wyróżniających się skromną elegancją i znaczną funkcjonalnością użytkową,  torebki skórzane włoskie tj. prezentowana torebka, będą tymi produktami, które powinny znaleźć się w Twojej garderobie. Powyższy model torebki charakteryzuje się nienaganną linią kroju i niezwykle precyzyjnym wykonaniem, przez co jest to produkt niezwykle powściągliwy i delikatny w odbiorze. Subtelne zdobienia w postaci metalowego wykończenia pasków i zamka błyskawicznego, podkreślają jedynie stylowy i nadzwyczaj gustowny charakter torebki – elementu, z którego słyną markowe torebki skórzane włoskie. Jeśli szukasz torebki na specjalną okazję, warto postawić właśnie na ten model.

Informacje o dostępnych rodzajach wysyłek.

facebook